Зовнішнє незалежне оцінювання–2017

23 травня 2017 року Автор: Альона Маршала

Цього року у зовнішньому оцінюванні візьмуть участь понад 240 тисяч школярів, випускників минулих літ та студентів професійно-технічних закладів

23 травня 2017 року тестуванням з української мови та літератури розпочнеться основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання–2017, що триватиме до 16 червня 2017 року.

Цього року у зовнішньому оцінюванні візьмуть участь понад 240 тисяч школярів, випускників минулих літ та студентів професійно-технічних закладів України. Загалом у програмі ЗНО–2017 12 дисциплін: українська мова та література (обов’язкова для складання), іспанська мова, німецька мова, французька мова, англійська мова, математика, історія України, російська мова, біологія, географія, фізика та хімія. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Найбільш популярними серед абітурієнтів традиційно залишаються математика, історія України, біологія, англійська мова та географія.

Для визначення результатів ЗНО–2017 з кожного предмета встановлено «пороговий бал» — мінімальну кількість тестових балів, яку може набрати  абітурієнт. Учасники тестування, результати яких перевищать «пороговий бал», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право взяти участь в конкурсному відборі при вступі на навчання. Абітурієнти, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до вищих навчальних закладів.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року результати ЗНО з трьох дисциплін будуть зараховані також як оцінки за державну підсумкову атестацію за 12-бальною шкалою.

Варто відзначити, що допуск до пункту тестування відбуватиметься за наявності в учасника Сертифікату ЗНО, документу, що посвідчує особу та запрошення-перепустки. Заборонено використовувати та мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, в разі виявлення яких абітурієнт змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з предмета буде анульовано.

Окрім того, протягом 3–12 липня 2017 року відбудеться додаткова сесія ЗНО–2017, реєстрація на яку триватиме протягом п’яти робочих днів з моменту проведення тестування з певного навчального предмету.

Також нагадуємо, що згідно з Умовами прийому у 2017 році під час вступу до вищих навчальних закладів будуть дійсні одночасно сертифікати ЗНО 2016 і 2017 років.

Бажаємо всім абітурієнтам успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання! Також на офіційному каналі YouTube університету можна подивитися лайфхаки від студентів-каразінців, які допоможуть успішно скласти ЗНО з різних предметів.


Ми у соціальних мережах:

Абітурієнт
Каразiнського унiверситету
Харківський національний університет
імені Василя Назаровича Каразіна
Адреса: майдан Свободи, 4, 61022, Харків
Приймальна комісія: +38 (057) 707-52-70
Довідкова, тел: +38 (057) 707-55-00
Факс: +38 (057) 705-02-41
E-mail: info@karazin.ua