Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Екологічна безпека
Природничі наукиПрограма забезпечує здобуття екологічної освіти з широким спектром набутих компетентностей для професійної діяльності у сфері екологічної безпеки, що надає перспективи для самореалізації та розвитку кар’єри. У програмі передбачено викладання окремих дисциплін англійською мовою.
станом на 2020 рік
станом на 2020 рік

(057) 705-09-66
Програма передбачає підготовку компетентних та висококваліфікованих фахівців у галузі екологічної безпеки, здатних розв’язувати проблеми та практичні завдання у сфері безпечного існування довкілля, розроблення еколого-економічних заходів щодо екологічної безпеки життєдіяльності людини.
Освітньо-професійна програма має прикладну орієнтацію, передбачає здобуття компетентностей у галузі екології, охорони довкілля, екологічної безпеки, що визначає майбутню професійну зайнятість, можливість до подальшої освіти та кар’єрного зростання, формування готовності до самоосвіти та професійного самовдосконалення впродовж життя.
Випускники, які навчалися за освітньо—професійною програмою «Екологічна безпека» отримують знання та розуміння теоретичних основ екології, екологічної безпеки, охорони довкілля та збалансованого природокористування, професійні компетентності до використання основних принципів та складових екологічного управління, уміння проводити екологічний моніторинг та оцінювання сучасного екологічного стану довкілля, здатність до опанування міжнародного та вітчизняного досвіду розв’язання регіональних та транскордонних проблем екобезпеки.
Під час виконання навчального плану підготовки бакалаврів викладачі використовують технології електронного, дистанційного навчання, дискусійні тренінги, інтерактивні та інформаційно-комунікативні методики навчання.
Студенти під час навчання можуть обирати запропоновані у навчальному плані дисципліни вільного вибору, а також дисципліни (міжфакультетські), що пропонують для опанування інші факультети університету. Також студентам, що певний час навчалися в інших університетах України або за кордоном, відповідно до академічної мобільності перезараховуються освітні кредити.
Після завершення навчання бакалаври можуть працювати в державних та приватних структурах, які займаються проблемами екології та екологічної безпеки, у структурах системи управління та поводження з відходами, в системі управління природоохоронними та екобезпечними діями, в установах та інспекціях, що здійснюють моніторинг стану довкілля, у галузі мисливства та надання пов’язаних із ними послуг, у сфері екоінжинірингу, досліджень й експериментальних розробок у галузі природничих і технічних наук тощо.
- Я маю
- Я маю