Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародні відносини та регіональні студії
Міжнародні відносиниПрограма поєднує всебічне вивчення міжнародних відносин як академічної дисципліни і політичної практики з глибоким розумінням одного або декількох ключових регіонів світу.
До підготовки фахівців за освітньою програмою «Міжнародні відносини та регіональні студії» залучено широкий спектр викладачів з різних кафедр та факультетів університету. Це як професори та доценти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, так і висококваліфіковані викладачі з економічного, історичного, географічного, філософського, соціологічного, психологічного, юридичного та інших факультетів.
Випускники освітньої програми «Міжнародні відносини та регіональні студії» можуть займатися інформаційно-аналітичною, консультативною, експертною діяльністю щодо особливостей розвитку окремих країн і регіонів у сфері міжнародних відносин, державного управління, у приватних або громадських організаціях, а також науково-педагогічною або науково-дослідною діяльністю.
Освітньо-професійна програма