Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародна інформація та міжнародні комунікації
Міжнародні відносиниОсвітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є аналогом відомої освітньої програми “International communications”, що є важливою для розвитку інформаційного суспільства й пропонується відомими університетами світу. Програма спрямована на підготовку високоосвічених фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності, які можуть працювати в галузі міжнародних відносин, державного управління, в корпоративній та суспільній сферах.
станом на 2018 рік
Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є аналогом відомої освітньої програми “International communications”, що є важливою для розвитку інформаційного суспільства й пропонується відомими університетами світу як City University London (Велика Британія), Leeds Beckett University (Велика Британія), Hanze University of Applied Sciences (Нідерланди), International University of Language and Media (Італія), New Bulgarian University (Болгарія), Vilnius University (Литва), Boston University (США), University of Nottingham Ningbo China (Китай). Освітня програма призначена для підготовки фахівців з роботи в міжнародній інформаційній сфері й ідеально підходить для людей, які люблять подорожувати і працювати в різноманітному мовному середовищі.
Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» спрямована на підготовку високоосвічених фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності, які можуть працювати в галузі міжнародних відносин, державного управління, в корпоративній та суспільній сферах, забезпечуючи інформаційну взаємодію та міжнародні комунікації з метою налагодження та розвитку зовнішньополітичних, зовнішньоекономічних та культурних зв’язків України з іншими державами.
Презентація освітньої програми «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації»
- Я маю