Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародні фінанси
Міжнародні відносиниФінансист-міжнародник — це фахівець, що розуміється на міжнародних економічних відносинах, основах міжнародного бізнесу, досконало знає кілька іноземних мов і володіє знаннями та вміннями у сфері міжнародних фінансів.
станом на 2020 рік
(050) 976-36-94, (099) 179-92-13
Навчальний процес базується на сучасних методах освіти з використанням новітніх інформаційних технологій та залученням викладачів високого професійного рівня, які викладають такі дисципліни: країнознавство, основи менеджменту та маркетингу, макро- та мікроекономіка, теорія статистики, гроші та кредит, світова економіка, міжнародні економічні відносини, фінанси, міжнародна банківська справа, бухгалтерський облік, економіка підприємства, міжнародні інвестиції, управління фінансовими ризиками, міжнародне оподаткування, міжнародне фінансове планування, інформаційні системи і технології фінансової звітності, міжнародні фінанси, міжнародний фінансовий менеджмент, міжнародне публічне і приватне право, іноземна мова, іноземна мова і переклад, друга іноземна мова. Особлива увага приділяється мовній підготовці студентів.
З метою закріплення здобутих знань, навичок та вмінь навчальним планом передбачено проходження двох видів практик — перекладацької та виробничої. Під час навчання хлопцям та дівчатам надається можливість проходити військову підготовку, після якої вони отримують військове звання «молодший лейтенант запасу».
Фінансист — це одна із найбільш престижних професій у світі. Основне завдання фінансиста — примножити капітал. Фінансисти необхідні інвестиційним фондам, банкам, біржам, страховим компаніям, звичайним підприємствам, великим транснаціональним корпораціям, органам місцевого та державного управління. Водночас фахівець із фінансів може обрати собі певний напрямок діяльності: податки, страхування, інвестиційна діяльність, фінансове планування та звітність, управління корпоративними фінансами тощо.
Фахівець з міжнародних фінансів може обіймати посади міжнародного фінансового аналітика, фахівця з міжнародного фінансового планування, фінансового ризик-менеджера у міжнародному бізнесі, приватного підприємця у сфері міжнародного бізнесу, податкового консультанта міжнародного бізнесу, міжнародного менеджера зовнішньої звітності (спеціаліста із консолідації звітності в підрозділах, розташованих у різних країнах), співробітника банківської або страхової сфери, фахівця з фінансового планування міжнародних інвестиційних проектів тощо.
Освітньо-професійна програма
- Я маю