Опис програми

Навчання фахівців за програмою «Хімія» націлено на підготовку хіміків, які володіють глибокою теоретичною підготовкою та професійними навичками експериментатора-дослідника.

Хімік — це фахівець, який вивчає різні речовини та матеріали, закономірності перебігу та особливості хімічних реакцій. Діяльність хіміків важлива на будь-якому виробництві — харчовому, фармацевтичному, промисловому, газо-нафто-переробному, гірничодобувному та багатьох інших. Хіміки розробляють стандарти та технологічні процеси, нові матеріали та ліки, здійснюють контроль якості продукції, забезпечують наукові основи екологічного контролю навколишнього середовища.

Випускники хімічного факультету успішно працюють за фахом в органах державної сертифікації та експертизи, екологічного та митного контролю, на хімічних підприємствах і в приватних фірмах, продовжують наукову діяльність в наукових лабораторіях та інститутах, викладають хімію у вищих і середніх навчальних закладах, продовжують навчання в аспірантурі в університетах України, Росії, Європи і США.

Передумови для вступу
Інформація оновлюється.