Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародне право
Міжнародні відносиниМетою програми є підготовка висококваліфікованих фахівців з міжнародного права, які володіють ґрунтовною системою знань з міжнародного та іноземного права, іноземними мовами, знайомі з сучасними науковими досягненнями у цій сфері, здатні до гіпотетичного та евристичного мислення, можуть критично оцінювати та застосовувати в науці теоретичні постулати та інноваційні методи

Аспіранти вчаються коректно формулювати наукову проблему та дослідницькі завдання, самостійно визначати актуальність і новизну наукової роботи, проводити дисертаційні та монографічні дослідження, отримують навички самостійного викладання циклу міжнародно-правових дисциплін у вищій школі на високому методичному та професійному рівні, спираючись на найсучасніші техніки та загальновизнані європейські методики навчального процесу, беруть участь у міжнародних наукових дослідженнях, вчаться відстоювати свої наукові позиції на міжнародних і вітчизняних наукових, науково-практичних конференціях, форумах, круглих столах та ефективно застосовувати норми міжнародного права в науково-дослідній діяльності.
Доктори філософії — випускники юридичного факультету за спеціальністю «Міжнародне право» можуть використовувати практичний досвід прийняття виважених і обґрунтованих з точки зору міжнародно-правових вимог рішень як у стандартних, так і в нестандартних умовах професійної діяльності, застосовувати свої професійні навички дослідження в неакадемічному середовищі, використовувати на постійній основі деонтологічні правила і керівні принципи наукових досліджень у сфері міжнародного права з урахуванням таких аспектів, як необхідність дотримання авторських прав, недоторканності приватного життя, професійної таємниці та належних дослідницьких практик.
За результатами навчання випускники здатні розробляти документи міжнародного офіційного листування, готувати обґрунтовані відповіді на звернення з міжнародно-правових питань, здійснювати довідково-інформаційну роботу з міжнародно- правових питань та міжнародних договорів із застосуванням технічних засобів, а також організації обліку чинних міжнародно-правових актів.