• Колесо фортуни
  • Питання та відповіді
  • Вступна кампанія
  • Про університет
  • Факультети
  • Напрями підготовки

Оприлюднено другий рейтинговий список рекомендованих на денну форму навчання

05 серпня 2013 року Автор: Ірина Гамерська

Списки оприлюднено на стендах Приймальної комісії та сайтах — університету й «Абітурієнт Каразінського»

Другий рейтинговий список рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням оприлюднено на стендах Приймальної комісії та сайтах — університету й «Абітурієнт Каразінського».

Від моменту оприлюднення другого рейтингового списку та по 7 серпня включно вступники, які отримали рекомендацію та мають намір навчатися в університеті, повинні виконати вимоги для зарахування та надати оригінали документів до Приймальної комісії.

Третій скоригований список буде оприлюднено 8 серпня. З моменту його оприлюднення абітурієнтам надається три дні для можливості виконання вимог для зарахування.

Вступники з числа рекомендованих, які вчасно не подали оригінали документів до Приймальної комісії, втрачають право на навчання за державним замовленням, проте можуть бути рекомендовані до зарахування на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб.

Зарахування вступників за державним замовленням на денну форму навчання відбудеться 11 серпня. Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на денну та заочну форму навчання проходитиме 23 серпня.

ПосиланняДругий рейтинговий список абітурієнтів.

0
списки, рейтинг

Ми у соціальних мережах:

Абітурієнт
Каразiнського унiверситету
Харківський національний університет
імені Василя Назаровича Каразіна
Адреса: майдан Свободи, 4, 61022, Харків
Приймальна комісія: vstup@karazin.ua
Відповідальний секретар: +38 (098) 287-51-61
E-mail: info@karazin.ua