• Колесо фортуни
  • Питання та відповіді
  • Вступна кампанія
  • Про університет
  • Факультети
  • Напрями підготовки

У Каразінському університеті розпочався новий навчальний рік

02 вересня 2013 року Автор: Ірина Гамерська

Після літнього відпочинку багаточисельна спільнота викладачів, науковців, студентів та аспірантів повернулася до стін Каразінского університету

2 вересня 2013 року в університеті розпочався новий навчальний рік. Після літнього відпочинку багаточисельна спільнота викладачів, науковців, студентів та аспірантів повернулася до стін Каразінского університету. Пройшовши виснажливі етапи та випробування вступної кампанії понад 2,5 тисячі колишніх абітурієнтів вперше сіли за університетські лави у якості студентів. 

Першокурсники вже встигли взяти участь в університетській та загальноміській церемоніях посвяти у студенти, прослухати перші актові лекції від провідних науковців університету. Попереду на них чекає знайомство з викладачами, специфікою навчання за болонською системою, традиціями Каразінського університету, а також участь у роботі студентського самоврядування та профспілкових організацій.

Також незабаром всі талановиті студенти зможуть проявити себе на загальноуніверситеських святах: конкурсах «Alma Mater», «Красуня університету», «Містер університет», Днях факультетів тощо.

Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету з початком нового навчального року, а першокурсників — із новим важливим етапом у їхньому житті! Бажаємо творчої наснаги та наукових звершень!

0
університет, навчання

Ми у соціальних мережах:

Абітурієнт
Каразiнського унiверситету
Харківський національний університет
імені Василя Назаровича Каразіна
Адреса: майдан Свободи, 4, 61022, Харків
Приймальна комісія: vstup@karazin.ua
Відповідальний секретар: +38 (098) 287-51-61
E-mail: info@karazin.ua