Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародна інформація та міжнародні комунікації
Міжнародні відносиниОсвітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є аналогом відомої освітньої програми «International communications», що визнається в сучасному світі надзвичайно важливою для розвитку інформаційного суспільства і пропонується відомими й визнаними університетами світу.
станом на 2020 рік
Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є аналогом відомої освітньої програми «International communications», що визнається в сучасному світі надзвичайно важливою для розвитку інформаційного суспільства і пропонується такими визнаними університетами світу: City University London (Велика Британія), Leeds Beckett University (Велика Британія), Hanze University of Applied Sciences (Нідерланди), International University of Language and Media (Італія), New Bulgarian University (Болгарія), Vilnius University (Литва), Boston University (США), University of Nottingham Ningbo China (Китай) та іншими. Для України, яка дуже потребує професійних зусиль у сфері розвитку національного інформаційного простору та ефективного позиціювання національних інтересів України в міжнародному інформаційному просторі, підготовка фахівців саме за цією освітньою програмою є вкрай актуальною й нагально необхідною.
Це унікальна освітня програма, що призначена для підготовки фахівців до роботи в міжнародній інформаційній сфері й ідеально підходить для людей, які люблять подорожувати і працювати в різноманітному мовному середовищі. Вона спрямована на підготовку високоосвічених фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності зі знанням якнайменше двох іноземних мов, які можуть працювати в галузі міжнародних відносин, державного управління, в корпоративній та суспільній сферах, забезпечуючи інформаційну взаємодію та міжнародні комунікації з метою налагодження та розвитку зовнішньополітичних, зовнішньоекономічних та культурних зв’язків України з іншими державами.
Презентація освітньої програми «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації».
Дипломатичне стажування студентів спеціальності «Міжнародна інформація» за програмою Єврошколи «Італія: мистецтво культурної дипломатії», м. Рим, 21–25 березня 2016 року.
Перспективи працевлаштування
Випускники після закінчення магістратури отримують кваліфікацію бакалавра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, з міжнародної інформації та міжнародних комунікацій та можуть займатися інформаційно-аналітичною діяльністю в сфері міжнародних відносин, державного управління в корпоративних структурах і громадських організаціях, а також науково-педагогічною або науково-дослідною діяльністю на таких посадах:
- інформаційного аналітика-міжнародника інформаційно-аналітичного відділу міжнародного співробітництва державної установи, комерційної структури, спільного підприємства;
- аналітика-референта пресслужби зовнішньополітичного відомства або дипломатичної установи;
- аташе, дипломатичного агента, дипломатичного кур’єра, секретаря дипломатичної місії;
- аналітика комп’ютерних систем і комп’ютерних комунікацій інформаційно-аналітичного центру банку, компанії, державної установи;
- аналітика-міжнародника у сфері друкованих та електронних засобів масової інформації;
- спеціаліста з комунікативних технологій у сфері міжнародної реклами;
- аналітика-міжнародника відділу зв’язків із громадськістю та пресою державних установ, комерційних структур, спільних підприємств;
- спеціаліста з питань інформаційної безпеки (щодо інформаційних операцій);
- аналітика відділу моніторингу зовнішніх ринків;
- журналіста-міжнародника у державних або комерційних теле- та радіокомпаніях, редакціях газет;
- наукового співробітника науково-дослідної установи сфери міжнародних відносин;
- викладача закладу вищої освіти; перекладача.
Освітньо-професійна програма
- Я маю