Опис програми

ПРО ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ

Програма сфокусована на підготовці фахівців для роботи у сфері управління туризмом, готельно-ресторанною, санаторно-курортною, виставковою діяльністю з поглибленим знанням професійної іноземної мови. Студенти студіюють посилений курс іноземної мови за фахом (англійської). Навчання передбачає використання новітніх європейських методик комплексного опановування мовою і професією (Content and Language Integrated Learning – CLIL), що поєднують знання англійської мови спеціальності (ESP) та академічної англійської мови (EAP). На базі підручників Оксфорда і Кембриджа магістри отримують знання ділової англійської рівня В2-С1 у сфері міжнародного туризму, а також можливості продовження освіти, зокрема, англійською мовою, відповідно концепції сталого розвитку ООН. Також деякі дисципліни викладаються англійською мовою. Впродовж навчання можна отримати міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень володіння мовою.

Окрім власне професійних знань, студенти набувають компетенцій, які допомагають розвинути дослідницькі, мовні та соціальні навички: міжкультурні комунікації, лідерство та управління людським капіталом, таймменеджмент, мистецтво ділових переговорів тощо.

Завдяки діловим контактам з провідними туристичними компаніями студенти мають змогу здійснювати науково-дослідну і проєктну діяльність в профільних організаціях: на туристичних підприємствах, в органах державного управління туризмом, ЗМІ тощо.

Студенти мають широкий доступ до міжнародних програм академічної мобільності (паралельного навчання або стажування на базі провідних європейських університетів), до міжнародних грантів та інших освітніх та наукових проєктів.

ПРО КАР’ЄРУ

Завдяки міждисциплінарному підходу освітньої програми «Міжнародний туристичний бізнес» випускникам відкривається широке коло професій в індустрії туризму та подорожей. Вони мають право на керівні посади у сфері державного та громадського управління туристичною галуззю, в туристичних агенціях, готельному менеджменті, авіакомпаніях, розважальних компаніях, туроператорському секторі тощо, також працюють у закладах вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців для сфери туризму та рекреації.

Випускники можуть обіймати посади:

  • топменеджер (CEO туристичної організації), креативний директор туристичної організації;
  • туристичний та рекреаційний супервайзер, керівник відділу франчайзингу в туризмі;
  • менеджер з туризму, дестинацій ний менеджер, букінгменеджер, Е-туризм менеджер, event-менеджер, project-менеджер з туризму, бренд-менеджер з туризму, HR-менеджер
  • туристичної організації, PR-менеджер з туризму, артменеджер з туризму;
  • гід-перекладач, керівник-супроводжуючий туристичних груп;
  • туризмознавець (дослідник-аналітик);
  • фахівець з ділового та корпоративного туризму, фахівець із конференц-сервісу;
  • організатор туристичної та готельної діяльності, організатор подорожей (екскурсій);
  • маркетолог у туризмі (зокрема, інтернет-маркетолог в туризмі);
  • керівник департаменту з туризму та курортів в органах виконавчої влади (на державному та регіональному рівні);
  • консультант (в апараті органів державної влади);
  • оргсекретар (асоціації, союзу, федерації, спілки туризму);
  • коуч та тренер в туризмі, викладач закладу вищої освіти.
Передумови для вступу
    Я маю
Фаховий екзамен з міжнародної економіки
x0.1
Диплом бакалавра
x0.1
Вступний іспит з іноземної мови
x0.1
    Я маю
Фаховий екзамен з міжнародної економіки
x0.1
Диплом бакалавра
x0.1
Вступний іспит з іноземної мови
x0.1