Підготовку студентів здійснюють 5 кафедр:
Також на факультеті працює практико-освітній центр «Юридична допомога».
Підготовка фахівців на юридичному факультеті проводиться за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Для здобувачів вищої освіти освітніх рівнів бакалавр та магістр передбачений вибір спеціалізації за одним з трьох профілів підготовки: державно-правовий, цивільно-правовий, кримінально-правовий. З 2015 року факультет здійснює підготовку фахівців у галузі альтернативного вирішення спорів.
Важливим елементом підготовки правника є навчальна та виробнича практика, яку здобувачі проходять в судах, правоохоронних органах, органах прокуратури, установах Міністерства юстиції України, юридичних департаментах та відділах органів державної влади та місцевого самоврядування, юридичних службах підприємств, установ та організацій.
Здійснюється наукове співробітництво на міжнародному рівні, що сприяє повноцінній підготовці фахівців. Реалізуються міжнародні науково-освітні проєкти TEMPUS, ERASMUS MUNDUS та інші, в межах яких відбувається навчання та стажування, відбуваються відкриті лекції відомих правників з провідних університетів країн Європи та Північної Америки. Студенти факультету мають можливість брати участь у міжнародних науково-практичних заходах.
Співробітники факультету активно працюють над розробкою змістового наповнення правових дисциплін, що викладаються у вищих навчальних закладах, шляхом створення нового покоління підручників, навчально-методичних посібників згідно з вимогами сучасності.
Випускники юридичного факультету спеціальності «Право» можуть працювати в органах виконавчої та судової влади, місцевого самоврядування, у громадських організаціях, на підприємствах та в організаціях усіх форм власності на таких посадах: юрисконсульт, спеціаліст державної служби, помічник судді, суддя, помічник слідчого, слідчий, спеціаліст відділу реєстрації актів цивільного стану, секретар судового засідання, помічник адвоката, адвокат, помічник нотаріуса, нотаріус, організатор діловодства, помічник державного нотаріуса, державний нотаріус, спеціаліст з оперативно-розшукової діяльності, інспектор поліції, помічник прокурора, заступник прокурора, прокурор, вчитель правознавства, викладач правознавчих дисциплін тощо.
Випускники спеціальності «Міжнародне право» мають перспективи працевлаштування в органах зовнішніх відносин, міжнародних міждержавних і недержавних організаціях на посадах спеціалістів і вище, органах виконавчої та судової влади; органах місцевого самоврядування; громадських організаціях - на таких посадах: головний юрисконсульт, начальник юридичного відділу, менеджер (управитель) з організації консультативних послуг, викладач вищого навчального закладу, спеціаліст-юрисконсульт, науковий співробітник-консультант (міжнародне право), адвокат, консультант науковий (правознавство), юрист-міжнародник, експерт, нотаріус, радник, юрисконсульт.