Денна
Бізнес-адміністрування
Навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу»
#керівник#менеджер
Спеціальність № 073
Менеджмент
Інститут
Навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу»
Галузь
Управління та адміністрування
Каразінська школа бізнесу пропонує практично-орієнтовану бізнес-освіту за освітніми програмами «Менеджмент», «Підприємництво» та «Бізнес адміністрування» для бакалаврів і магістрів на кафедрі управління та адміністрування.
На базі навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» функціонує Каразінський центр підприємництва, завданням якого є забезпечення практично-орієнтованого навчання студентів через вирішення кейсів та відвідування лекцій від компаній-партнерів, а також просування й підтримку підприємницьких ініціатив (проєктів) студентів, що спрямовані на запуск власного бізнесу серед студентів.
Ще один підрозділ — регіональний центр міжнародних проєктів і програм — започатковано ще до створення Каразінської школи бізнесу. Його головною метою є сприяння міжнародному та міжрегіональному співробітництву Харківської області у сфері проєктів і програм, а також залучення економічних проєктів у сфері інновацій.
Підтримку підприємницьких ініціатив (проєктів) студентів забезпечує Каразінський центр підприємництва. Він забезпечує створення та підтримку умов для розробки, розвитку та пошуку фінансування проєктів студентів університету, а також реалізацію заходів, спрямованих на популяризацію підприємництва та запуск власного бізнесу.
Головною метою діяльності центру інноваційних методів освіти є супровід розробки та впровадження інноваційних проєктів у галузі освіти. Завданнями центру є забезпечення інноваційного підходу до розробки та реалізації найсучасніших курсів, які відповідають стандартам міжнародних бізнес-шкіл.
Каразінська школа бізнесу пропонує практично-орієнтовану бізнес-освіту за освітніми програмами «Менеджмент», «Підприємництво» та «Бізнес адміністрування» для бакалаврів і магістрів, а також короткострокові програми. Школа бізнесу готує професіоналів, які досягають успіхів у сучасному конкурентному середовищі та володіють новітніми методами управління, вміють використовувати відповідний інструментарій для вирішення конкретних управлінських завдань.
Паралельно з навчанням Каразінська школа бізнесу проводить цикли лекцій “One step ahead” за участю успішних підприємців і топ-менеджерів. У межах щотижневої серії лекцій для студентів виступають іноземні та вітчизняні лектори, зокрема Йорг Франке — спеціаліст з біржової торгівлі, співзасновник та керівник Crowdfund Capital Advisors, підприємець, автор декількох книг та статей; Джейсон Бест, який увійшов до рейтингу топ-10 спеціалістів з краудфандингу за версією Forbs, Стейсі МакКаскілл, американський професор та засновниця власного стартапу “Fishwithme.net”, Дмитро Голик — менеджер по роботі зі стратегічними e-commerce проектами України з центрально-європейського офісу GOOGLE в Ірландії (Дублін) та багато інших фахівців.
Каразінська школа бізнесу залучає компанії-партнери для реалізації спільних проектів у бізнес-інкубаторі та пошуку інвесторів у межах проекту Karazin Startup Week. Також проводяться корпоративні курси в компаніях-партнерах.
Для студентів постійно проводиться чемпіонат з вирішення кейсів від різних компаній. Фіналісти можуть пройти співбесіду, платне стажування й отримати роботу в компанії. Студенти Каразінського, які взяли участь у вирішенні кейсів, проходили стажування в компаніях “Vilmate” та “Noble”.
Каразінська школа бізнесу презентує найпопулярніший курс “Business Creation”, що читають управлінці в компаніях сфери будівництва, страхування, консалтингу та юриспруденції, які мають досвід розробки реформ регіонального розвитку.
Реалізується мобільність за програмою Еразмус+, проводяться спеціальні семінари разом зі студентами-учасниками програми. Понад 50% студентів-магістрів взяли участь у програмі Еразмус+, провівши семестр протягом навчання в університетах партнерах. Зокрема серед партнерів університет Лілль (Лілль, Франція), університет Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина), Софія Антиполіс (Ніцца, Франція), університет Мурсії (Мурсія, Іспанія) та інші університети. Цього року перелік університетів-партнерів збільшився, до них потрапили університет Форджа (Італія), університет Л’Аквіла (Італія), інститут SolBridge (Південна Корея). Усі витрати під час навчання покривалися коштом сторони, що приймала.
Переваги Каразінської школи бізнесу:
Навчання у Каразінській школі бізнесу — це важливий крок до успішної кар’єри. Випускники KBS мають перспективи міжнародного працевлаштування, а також можуть обіймати керівні посади у:
– приватних компаніях будь-якої специфіки;
– державних структурах, а також органах місцевого самоврядування;
– банківському та фінансовому секторі, інвестиційних фондах та страхових компаніях;
— міжнародних компаніях (представництва в Україні та за кордоном) та інші.