Освітня програма № 162

Біотехнології та біоінженерія

Освітній рівень бакалавра

Головні цифри програми

23000 грн
Вартість навчання за рік
100
Мінімальний прохідний бал
30 осіб
Ліцензійний обсяг
240 ECTS
Кредитів
до 24
Бюджетних місць
4 роки
Термін навчання
4 роки
Термін навчання
10000 грн
Вартість навчання за рік
0
Бюджетних місць
10 осіб
Ліцензійний обсяг
240 ECTS
Кредитів
100
Мінімальний прохідний бал

Програма підготовки

Біотехнології — міждисциплінарна галузь, яка вивчає та розробляє методи отримання корисних для людства продуктів за допомогою біологічних об’єктів: мікроорганізмів, клітин тварин і рослин.

Освітньо-професійна програма

Підготовка фахівців на кафедрі молекулярної біології та біотехнології реалізується на засадах наддисциплінарності та єдності фундаментальних наук, наукомістких технологій та гуманістичного світогляду. Наддисциплінарність забезпечується фундаментальною підготовкою у галузі біологічних, хімічних, фізичних, технічних та економічних наук, що дозволяє випускникам реалізувати отримані знання у сучасних наукових центрах. Базова підготовка, яку отримують наші студенти в галузі сучасних біотехнологій, дозволяє їм разом зі співробітниками кафедри та НДІ біології вести розробки в таких напрямках як клітинні та імунобіотехнології, фармацевтичні, харчові та екобіотехнології. Студенти кафедри отримують підготовку з основ біоетики, біобезпеки та біологічних ризиків. На кафедрі функціонує науково-виробничий центр «Біотех-Каразін», у якому ведуться розробки з одержання функціональних продуктів з грибів, мікроводоростей, рослинних об'єктів, молозива. Ведуться розробки з отримання та випробування фармакологічних субстанцій, що володіють гепатотропною, противірусною та гепатопротекторною дією на різноманітних експериментальних та клінічних моделях.

Такий широкий арсенал науково-технологічних напрямів підготовки фахівців забезпечується не тільки високопрофесійними співробітниками кафедри (7 професорів та 9 доцентів), а й наявністю експериментальних та навчальних лабораторій в інститутах: загальної та невідкладної хірургії, мікробіології та імунології, свинарства, птахівництва та ін. Випускники кафедри проходять стажування та продовжують навчання у магістратурі, наразі, у Канаді, Франції, Німеччині, Швейцарії та успішно працюють на підприємствах харчової промисловості, зокрема дріжджових та спиртових заводах, пивоварнях, молочних підприємствах, біотехнологічних заводах, у сфері біоочищення промислових та побутових стоків, та наукових установах.

Нижче перелічений список предметів НМТ та їх коефіцієнти, необхідні для вступу на цю освітню програму на основі диплому про середню освіту або для отримання другої вищої освіти. Мінімальний бал предмету з НМТ — 100.
x0.3Історія України
x0.35Математика
x0.35Українська мова
x0.3Іноземна мова (на вибір)
x0.5Біологія (на вибір)
x0.3Географія (на вибір)
x0.25Українська література (на вибір)
x0.5Фізика (на вибір)
x0.5Хімія (на вибір)
Наступний крок
Обрали цю освітню програму?
Вітаємо!
Завантажуй PDF-картку
Щоб тобі було простіше заповнити заявку на ЄДЕБО, ми сформували картку відомостей по твоїй освітній програмі. Все що тобі треба - завантажити її та покроково заповнити всі поля. Успіхів!
Картка відомостей
Заклад освіти
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Назва конкурсної пропозиції
Біотехнології та біоінженерія
Освітній ступінь(рівень)
Бакалавр
Форма здобуття освіти
Денна
Курс зарахування
1 курс
Спеціальність та код
162 Біотехнології та біоінженерія
Освітні програми
Біотехнології та біоінженерія
Структурний підрозділ
Біологічний
Структурний підрозділ

Біологічний

Сайт підрозділу
декан
Юрій Гарійович
Гамуля
кандидат біологічних наук, доцент
Телефон приймальної комісії:
Адреса підрозділу приймальної комісії:
майдан Свободи, 4, головний корпус, кімната 1-57
Електронна пошта приймальної комісії: