Навчання за програмою спрямовано на підготовку фахівців, які здатні до розв'язання прикладних завдань соціальної сфери, що пов’язані з управлінням соціальними процесами, діяльністю соціальних служб, а також процесами, що мають місце в індивідуальному розвитку особистості.
Програма допоможе отримати як фундаментальні, так і практично зорієнтовані знання й вміння із соціальної роботи, сформувати здатність розв'язувати як проблеми соціальної сфери, так і конкретні проблеми особистості, сім’ї, групи або громади, які перебувають в складній ситуації і потребують фахової допомоги соціальних працівників.
Програма передбачає поєднання теоретичної та практичної складових, використання в навчальному процесі активних методів навчання (аналіз кейсів, розроблення соціальних проєктів), проведення виїзних занять і практики на базі державних і громадських організацій та установ, які здійснюють соціальну роботу.
Після завершення програми випускник може продовжити навчання в магістратурі, а також працювати за фахом у закладах (установах, організаціях) державного управління, соціального захисту, надання соціальних послуг, охорони здоров’я, освіти, культури, правоохоронній сфері та сфері національної безпеки.
Випускник програми розуміє сутність і значення соціальної роботи та основних її напрямів; знає нормативно-правову базу соціальної роботи та соціального забезпечення; знає та розуміє організацію та функціонування системи соціального захисту та соціальних служб; вміє співпрацювати в міжнародному середовищі та розпізнавати міжкультурні проблеми в професійній практиці; вміє оцінювати соціальні проблеми, потреби, особливості та ресурси клієнтів; вміє розробляти шляхи подолання соціальних проблем і знаходити ефективні методи їх розв'язання; вміє розробляти й реалізувати соціальні проєкти та програми; вміє застосовувати методи менеджменту для організації власної професійної діяльності та управління діяльністю соціальних робітників і волонтерів, іншого персоналу; вміє виявляти й залучати ресурси організацій-партнерів з соціальної роботи для виконання завдань професійної діяльності тощо.
Під час освітнього процесу реалізується принцип студентоцентрованого та персоналізованого навчання. Викладання та навчання мають практично-зорієнтований характер та здійснюються на основі ознайомлення із сучасними концепціями та практичними кейсами, комбінації лекцій та практичних занять, самостійної навчальної та дослідницької роботи, розв’язання прикладних завдань.
Освітня програма передбачає можливість включеного навчання протягом семестру в інших навчальних закладах України. Передбачена також можливість укладання угод із закордонними закладами вищої освіти про міжнародну академічну мобільність.