Освітня програма № 015.34

Професійна освіта (Машинобудування)

Освітній рівень бакалавра

Головні цифри програми

18000 грн
Вартість навчання за рік
100
Мінімальний прохідний бал
45 осіб
Ліцензійний обсяг
240 ECTS
Кредитів
до 16
Бюджетних місць
4 роки
Термін навчання

Програма підготовки

Машинобудування  це найпопулярніша галузь промисловості в Україні. Число компаній у цій галузі в нашій країні перевищило 10 тисяч і продовжує збільшуватись. Відповідно до розвитку галузі зростає і попит на кваліфікованих фахівців.

Програма базується на застосуванні базових знань з фундаментальних педагогічних, технічних наук, в обсязі, необхідному для освоєння загальних та професійних технічних дисциплін та використання сучасних знань в галузі педагогіки і психології; технології машинобудування, інновацій в галузі.

Освітньо-професійна програма

Програма спрямована на підготовку фахівців, здатних здійснювати освітню діяльність із професійної підготовки технічних фахівців, кваліфікованих робітників і працівників підприємств, установ та організацій у галузі машинобудування.

Основна мета програми – надати здобувачам теоретичні знання, практичні уміння, навички та компетентності, достатні для успішного виконання професійних обов’язків та вирішення практичних завдань у закладах професійної освіти, на профілюючих підприємствах і в організаціях, які спрямовують свою діяльність в галузі машинобудування, що дозволять йому отримати можливість вільного доступу до працевлаштування та здобуття наступного рівня вищої освіти.

Здобувачі вивчають принципи, методи та засоби розроблення, впровадження та супроводження процесів проєктування, створення, управління педагогічних та технічних систем і процесів, з використанням фундаментальних знань педагогічної науки та технічної галузі машинобудування.

Протягом навчання здобувачі вищої освіти мають оволодіти для застосовування на практиці психолого-педагогічними і галузевими підходами, методиками та технологіями, а також графічними, математичними, лінгвістичними та іншими засобами в своїй предметній області.

Обов’язкова наявність навчальних, виробничих, технологічних та педагогічних практик, які забезпечують базові компетентності для опанування професійних дисциплін та є підґрунтям для подальшого навчання з високим рівнем автономності. 

Нижче перелічений список предметів НМТ та їх коефіцієнти, необхідні для вступу на цю освітню програму на основі диплому про середню освіту або для отримання другої вищої освіти. Мінімальний бал предмету з НМТ — 100.
x0.25Історія України
x0.4Математика
x0.35Українська мова
x0.3Іноземна мова (на вибір)
x0.3Біологія (на вибір)
x0.25Географія (на вибір)
x0.2Українська література (на вибір)
x0.3Фізика (на вибір)
x0.3Хімія (на вибір)
Наступний крок
Обрали цю освітню програму?
Вітаємо!
Завантажуй PDF-картку
Щоб тобі було простіше заповнити заявку на ЄДЕБО, ми сформували картку відомостей по твоїй освітній програмі. Все що тобі треба - завантажити її та покроково заповнити всі поля. Успіхів!
Картка відомостей
Заклад освіти
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Назва конкурсної пропозиції
Професійна освіта (Машинобудування)
Освітній ступінь(рівень)
Бакалавр
Форма здобуття освіти
Денна
Курс зарахування
1 курс
Спеціальність та код
015.34 Професійна освіта (Машинобудування)
Освітні програми
Професійна освіта (Машинобудування)
Структурний підрозділ
Навчально-науковий інститут «Українська інженерно-педагогічна академія»
Структурний підрозділ

Навчально-науковий інститут «Українська інженерно-педагогічна академія»

Сайт підрозділу
директор
Денис Володимирович
Коваленко
доктор педагогічних наук, професор
Телефон приймальної комісії:
Адреса підрозділу приймальної комісії:
вул. Університетська, 16
Електронна пошта приймальної комісії: