Програма базується на застосуванні базових знань з фундаментальних педагогічних, технічних наук, в обсязі, необхідному для освоєння загальних та професійних технічних дисциплін та використання сучасних знань в галузі педагогіки і психології; технології машинобудування, інновацій в галузі.
Програма спрямована на підготовку фахівців, здатних здійснювати освітню діяльність із професійної підготовки технічних фахівців, кваліфікованих робітників і працівників підприємств, установ та організацій у галузі машинобудування.
Основна мета програми – надати здобувачам теоретичні знання, практичні уміння, навички та компетентності, достатні для успішного виконання професійних обов’язків та вирішення практичних завдань у закладах професійної освіти, на профілюючих підприємствах і в організаціях, які спрямовують свою діяльність в галузі машинобудування, що дозволять йому отримати можливість вільного доступу до працевлаштування та здобуття наступного рівня вищої освіти.
Здобувачі вивчають принципи, методи та засоби розроблення, впровадження та супроводження процесів проєктування, створення, управління педагогічних та технічних систем і процесів, з використанням фундаментальних знань педагогічної науки та технічної галузі машинобудування.
Протягом навчання здобувачі вищої освіти мають оволодіти для застосовування на практиці психолого-педагогічними і галузевими підходами, методиками та технологіями, а також графічними, математичними, лінгвістичними та іншими засобами в своїй предметній області.
Обов’язкова наявність навчальних, виробничих, технологічних та педагогічних практик, які забезпечують базові компетентності для опанування професійних дисциплін та є підґрунтям для подальшого навчання з високим рівнем автономності.
Цикл професійної та практичної підготовки забезпечує можливість успішної роботи в галузі Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 Професійна освіта (Машинобудування) та за спорідненими спеціальностями.
Нижче наведено список екзаменів, необхідних для вступу на цю освітню програму: