Опис програми

За освітньо-професійною програмою «Фізика» фізичний факультет готує фахівців за освітнім ступенем бакалавра за спеціальністю «104 - Фізика та астрономія». По закінченню 4-ох річного навчання наші випускники можуть працювати не тільки науковцями, а і програмістами, тестувальниками програмного забезпечення, фахівцями в ІТ сфері, репетиторами. Ви отримаєте знання та професійні навички з математики, загальної та теоретичної фізики, основ інформатики та програмування, а також гуманітарних наук, які розвивають комунікабельність та соціальну адаптацію, що необхідні для ефективного працевлаштування на сучасному ринку праці. Високий рівень підготовки фахівців за освітньою програма мою дозволяє побудувати успішну кар'єру, дає можливість отримувати високу заробітну плату не тільки в Україні, а й у будь-якій країні Світу.

Перевагами навчання за програмою є висока стипендія, навчання  у закордонних навчальних закладах за програмами академічного обміну, працевлаштування паралельно з навчанням. У разі потреби, студент може навчатися на двох освітніх програмах одночасно та працювати у позанавчальний час.

Вступити на навчання за освітньою програмою «Фізика» можуть не тільки випускники закладів середньої освіти, але й особи що вже здобули освітній рівень молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та спеціаліста за іншою спеціальністю. Чекаємо на вас, дорогі абітурієнти!

Освітньо-професійна програма

Передумови для вступу
    Я маю
Математика
Мінімальний бал 100
x0.5
Фізика (на вибір)
Мінімальний бал 100
x0.5
Українська мова
Мінімальний бал 100
x0.3
Іноземна мова (на вибір)
Мінімальний бал 100
x0.3
Хімія (на вибір)
Мінімальний бал 100
x0.3
Біологія (на вибір)
Мінімальний бал 100
x0.25
Історія України (на вибір)
Мінімальний бал 100
x0.2
Свідоцтво про повну загальну середню освіту
x0.1
Фахове випробування
x0.1
Диплом бакалавра або спеціаліста або магістра
x0.1