Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Бізнес-адміністрування
Бізнес, адміністрування та правоПрограма створена для тих, хто прагне не лише здобути якісну бізнес-освіту, а й застосовувати її на практиці, стаючи лідером у сфері управління та підприємництва.

Програма «Бізнес-адміністрування» за спеціальністю D3 Менеджмент є однією з найпопулярніших у світі, орієнтованою на підготовку висококваліфікованих управлінців, здатних ефективно працювати в міжнародному бізнес-середовищі та на глобальних ринках.
У межах навчальної програми студенти розвивають актуальні лідерські якості, поєднуючи практичні знання з реальними бізнес-кейсами.
Освітній процес передбачає не лише академічні курси, а й корпоративні лекції від компаній-партнерів. Також передбачена можливість семестрового навчання в університетах-партнерах та вибір спеціалізації в одній із ключових сфер: менеджменті, маркетингу чи фінансах.
Переваги програми:
- Навчання в провідних університетах ЄС, США, Китаю, Південної Кореї та Японії в межах міжнародних освітніх програм.
- Практичний досвід через кейси та корпоративні курси, які проводять представники глобальних компаній-партнерів.
- Програма подвійних дипломів, що відкриває додаткові перспективи для міжнародної кар’єри.
- Серія відкритих лекцій і воркшопів за участю провідних українських та міжнародних бізнесменів.
- Участь у престижних міжнародних бізнес-челенджах із можливістю застосування набутих знань у реальних умовах.
- Інноваційний підхід до підприємництва, що включає бізнес-інкубацію в рамках Karazin StartUp Week та підтримку комерціалізації студентських проєктів.
Основні дисципліни програми: критичне мислення; етика бізнесу; економіка суб'єктів господарювання; менеджмент; методи досліджень у бізнесі; маркетинг; фінанси; бухгалтерський облік; міжнародний бізнес-менеджмент; корпоративні фінанси; операційний менеджмент; аудит за міжнародними стандартами; HR-менеджмент; переговори; управління інноваціями; кроскультурний менеджмент; бізнес-планування; навчальна практика "Стартап-проект"; навчальна практика "Створення Event"; тренінг "Адаптація до бізнес-середовища".
- Я маю