Опис програми

За освітньо-науковою програмою «Астрономія та космічна інформатика» фізичний факультет готує фахівців за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «104 - Фізика та астрономія». Програма орієнтує майбутніх студентів на сучасні напрямки досліджень у галузі астрофізики, планетної астрономії та космічної інформатики. Основна увага приділяється науковим дослідженням, отриманню наукових результатів, обробкою значних масивів даних, їхньому представленню у сучасних наукових виданнях. По закінченню дворічного навчання студенти отримують повну вищу освіту і можуть працювати на посадах наукових працівників, викладачами навчальних закладів, розробниками програмного забезпечення, фахівцями в ІТ сфері, репетиторами та навіть фінансовими аналітиками. Завдяки отриманим теоретичним знання та практичним навичкам з різних спеціалізацій астрофізики, з комп’ютерного моделювання астрономічних процесів та явищ, розробки програмного забезпечення, студенти мають змогу успішно працевлаштуватися на сучасному ринку праці. Високий рівень підготовки фахівців за даною освітньою програмою дозволяє побудувати успішну кар'єру та отримати високий матеріальний статок не тільки в Україні, а й у зарубіжних країнах, чому є багато прикладів.

Перевагами навчання за програмою є висока стипендія, можливість навчання  у закордонних навчальних закладах за програмами подвійних дипломів та академічного обміну, реалізація бажання в проведенні власних наукових досліджень та гнучкий графік роботи, що дозволяє працевлаштування паралельно з навчанням. Програма дозволяє створити надійне підґрунтя для подальшого навчання в аспірантурі. У разі потреби, студент може навчатися на двох освітніх програмах одночасно та працювати у позаурочний час.

Вступити на навчання за освітньою програмою “Астрономія та космічна інформатика” можуть не тільки випускники закладів вищої освіти, які здобули освітній ступень бакалавра, але й особи що мають диплом магістра або спеціаліста, отриманий за іншою спеціальністю. Чекаємо на вас, дорогі наші абітурієнти!

Освітньо-наукова програма

Передумови для вступу
    Я маю
Диплом бакалавра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий іспит з астрономії (письмово)
Диплом бакалавра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий іспит з астрономії (письмово)
Диплом магістра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий іспит з астрономії (письмово)