Тетяна Іванівна Лядова

доктор медичних наук, професор

декан факультету

+380 (57) 707-54-50

med@karazin.ua

Однією з найгостріших потреб людства у наші часи є формування сучасної, ефективної та доступної системи надання медичної допомоги населенню, функціонування якої є неможливим без повноцінного кількісного та якісного кадрового забезпечення. Сучасні лікарі – це інтелектуальна еліта держави, яка завдяки безперервній освіті та самовдосконаленню стає гарантом збереження здоров’я та життя окремої людини та існування нації загалом, формуючи міцне підґрунтя для розвитку та процвітання України.

Медичний факультет Каразінського – це гармонійне поєднання відчуття глибокої пошани до академічних традицій одного з найстаріших університетів Східної Європи та водночас прагнення до втілення в освітній процес та подальшу клінічну практику наших студентів сучасних технологій та інновацій майбутнього. Неухильно дотримуючись Кодексу цінностей Каразінського університету та вшановуючи відточені століттями принципи класичної університетської освіти, медичний факультет йде вперед, надаючи своїм вихованцям якісну багатоступеневу вищу медичну освіту європейського рівня: від абітурієнта до лікаря-спеціаліста. Загальними міжфакультетськими зусиллями науково-педагогічної спільноти для студентів медичного факультету створені ідеальні умови для поглибленого вивчення фундаментальних дисциплін, які формують науково обґрунтоване та всебічне міждисциплінарне розуміння процесів в організмі здорової та хворої людини, а провідні українські науковці-медики та досвідчені лікарі, користуючись власним багаторічним досвідом, передають своїм учням принципи клінічного мислення, враховуючи набутки світової медичної науки.

Запрошуємо вас стати частиною великої каразінської сім’ї в стінах одного з найкращих класичних університетів країни, який, ми впевнені, стане для кожного не тільки місцем роботи і навчання, але й надійною платформою для самореалізації та самовдосконалення!