По завершенню навчання формуються такі hard skills:
- складання алгоритмів і використання їх для вирішення поставлених завдань з програмування;
- використання мови вебпрограмування для створення вебсайтів, їх обслуговування і просування;
- створення системи захисту інформації, виконання її аудиту та моніторингу у сфері безпеки і захисту цілісності інформації;
- розробки програм для реалізації різних процесів в середовищі обʼєктноорієнтованого програмування за фахом на рівні "Junior Software Engineer";
- розробки Web-сайтів за допомогою клієнтських і серверних мов Web-програмування на рівні "Junior Software Engineer";
- розробки прикладних баз даних і комп’ютерних систем навчального призначення та з їх допомогою вирішення завдань щодо організації та планування навчального процесу.
Завдяки дисциплінам соціально-гуманітарного циклу, на високому рівні будуть сформовані важливі soft skills.
Під час навчання здобувачі беруть участь в олімпіадах з програмування, на Всеукраїнських наукових студентських конкурсах, розроблюють комп’ютерні програми та отримують авторські свідоцтва на розроблені програмні продукти.
Навчання передбачає виробничі та технологічні практики, здобувачі мають можливість виїжджати до університетів країн ЄС, в т.ч. і на семестрове навчання в європейському університеті за програмою Erasmus+.
Після закінчення навчання випускник спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології), відповідно до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010 може обіймати такі посади: адміністратор вебресурсів, аналітик програмного забезпечення, аналітик даних, програміст, розробник програмного забезпечення, інженер з даних, інженер з програмного забезпечення, адміністратор вебсайту, фахівець з інформаційних технологій, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення, менеджер інформаційних технологій, викладач професійно-технічного навчального закладу, викладач вищого навчального закладу.