Опис програми

За освітньо-професійною програмою «Фізика» фізичний факультет готує фахівців за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «104 - Фізика та астрономія». По закінченню 1.5 річного навчання ви отримаєте повну вищу освіту. Наші випускники можуть працювати на посадах наукових працівників, викладачами навчальних закладів, програмістами, тестувальниками програмного забезпечення, фахівцями в ІТ сфері, репетиторами, фінансовими аналітиками. Ви отримаєте теоретичні знання та практичні навички з різних спеціалізацій фізики конденсованого стану, моделювання фізичних процесів та явищ, обробки, аналізу та узагальнення даних, які  зараз  необхідні для ефективного працевлаштування на сучасному ринку праці. Високий рівень підготовки фахівців за освітньою програмою дозволяє побудувати успішну кар'єру, дає можливість отримувати високу заробітну плату не тільки в Україні, а й у будь-якій країні Світу.

Перевагами навчання за програмою є висока стипендія, можливість навчання  у закордонних навчальних закладах за програмами академічного обміну та програмами подвійних дипломів, працевлаштування  паралельно з навчанням. У разі потреби, студент може навчатися на двох освітніх програмах одночасно та працювати у позанавчальний час.

Вступити на навчання за освітньою програмою «Фізика» можуть не тільки випускники закладів вищої освіти, які здобули освітній ступень бакалавра, але й особи що мають диплом магістра або спеціаліста отриманий за іншою спеціальністю. Чекаємо на вас, дорогі абітурієнти!

Освітньо-професійна програма

Передумови для вступу
    Я маю
Диплом бакалавра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий екзамен з фізики (письмово)
Диплом бакалавра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий екзамен з фізики (письмово)
Диплом магістра
Вступний іспит з іноземної мови
Фаховий екзамен з фізики (письмово)