Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Цифрові фінанси та електронна комерція
Управління та адміністрування
Програма поєднує класичну фінансову освіту із новаціями інформаційного цифрового суспільства. Сучасна фінансова сфера потребує сучасних рішень – освітня програма відкриє для тебе галузь фінансових технологій (FinTech). Застосовуються сучасні методи навчання: кейс-стаді, ігровий підхід, командна робота, сценарні завдання, елементи самонавчання із застосуванням дистанційних форм. Поглиблене вивчення англійської мови разом з фундаментальними фінансовими знаннями.
Викладання дисциплін забезпечується молодим, високопрофесійним колективом викладачів. Більшість викладачів має наукові ступені, вчені звання та практичний досвід роботи у фінансовій сфері. Особливу увагу викладачі приділяють саморозвитку: береться регулярна участь у майстер-класах, воркшопах, стажуваннях та підвищеннях кваліфікації. Кожен викладач веде активну наукову діяльність. Більшість викладачів володіють англійською мовою на рівні В2 та інтегрують її у навчальні курси.
Для посилення практичної спрямованості навчання запрошуються фахівці-практики для проведення проблемних лекцій.
Студенти мають можливість проходити ознайомчо-економічну практику як у приватному секторі економіки, так і у державних закладах фінансового спрямування.
Перспективи працевлаштування
Набір знань та практичних навичок, отриманих в процесі навчання відкривають широкі можливості для працевлаштування в різних сферах фінансової діяльності, де використовуються цифрові технології та інновації:
- Фінтех-компанії: розробка фінансових технологій, блокчейн-рішень, цифрових платіжних систем тощо.
- Інвестиційні компанії: аналіз даних для прийняття інвестиційних рішень, розвиток алгоритмів торгівлі, автоматизація процесів управління портфелем.
- Банківська сфера: розробка та впровадження цифрових банківських продуктів, кібербезпека, аналітика клієнтських даних.
- Страхові компанії: аналіз ризиків за допомогою алгоритмів машинного навчання, розвиток цифрових страхових продуктів.
- Консалтингові компанії: консультування клієнтів з питань впровадження цифрових рішень у фінансову сферу.
- Регуляторні органи: розробка та впровадження політик щодо цифровизації фінансового сектору, моніторинг і регулювання цифрових фінансових послуг.
- Я маю